Oblastný futbalový zväz Komárno

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 14 (10.10.2018)


Športovo technická komisia
IV. liga Žiaci U15

TJ Agro Kameničná - ŠK Nesvady 11. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 13.10.2018 sobota o 09:30 hod. na HP Čalovec.

FK Zlatná na Ostrove - KFC Komárno B 11. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 13.10.2018 sobota o 12:00 hod.

OŠK Iža - OŠK Svätý Peter 10. kolo - ŠTK podľa SP SFZ čl. 82/b kontumuje stretnutie a podľa SP SFZ čl. 11/2 priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech OŠK Iža. ŠTK odstupuje OŠK Svätý Peter na doriešenie DK ObFZ Komárno podľa SP 2018/2019 B/10/f

Prípravky U11

FK Chotín - FK Marcelová A 9. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 12.10.2018 piatok o 16:30 hod.

TJ Dynamo Bajč - DFC Moča 10. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 21.10.2018 nedeľa o 12:00 hod.

ŠTK ObFZ Komárno usporiada ZHT 2018 v nasledovných termínoch:

Prípravka - 27.10.2018 (Sobota) o 08:00 hod. v Modranoch, prihlášky zaslať do 19.10.2018!!!

Dospelí - 24.11.2018 (sobota) o 08:00 hod. v Nesvadoch

ZHT dorastu a žiakov sa upresní do 25.10.2018


Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

za ČK

U35 - Zoltán Horján 1223890 FK Marcelová B (čl. 47/1a,2a) 1 s. s. N od 10.10.2018

U36 - Nicolas Lovász 1332985 TJ Imeľ (čl. 37/1,2,3,4) 1 s. s. N od 10.10.2018


Komisia rozhodcov

KR - upozorňuje R a DZ na povinnosť vygenerovania členských poplatkov v systéme ISSF (10 eur) čo najskôr. V prípade nevygenerovania poplatkov Vás nebude možné nahrať do nominácie na stretnutie!!!

KR - eviduje pochvalu od TJ Družstevník Číčov a TJ Dynamo Bajč na výkon R Vörös M., Tóth L. a Gula T. v MZ VI. ligy MEVA 10. kolo TJ Dynamo Bajč - TJ Družstevník Číčov

Ospravedlnení: Németh Z., Erdös I., Keszegh A., Mogyorósi J., Bórik M., Križan A.


Trénersko metodická komisia


TMK - upozorňuje, že medzi základné povinnosti trénerov je starať sa trénerskú licenciu a jej platnosť.

Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 17.10.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 13 (03.10.2018)


Športovo technická komisia

VI. liga MEVA

TJ Dynamo Nová Stráž - TJ Dynamo Bajč 11. kolo - ŠTK nariaďuje odohranie MZ dňa 14.10.2018 nedeľa o 10:30 hod.

VI. liga Dorast U19

FK FC Zemianska Olča - FC Bátorove Kosihy 7. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 13.10.2018 sobota o 14:00 hod.

FK FC Zemianska Olča - TJ Imeľ 8. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 20.10.2018 sobota o 14:00 hod.

IV. liga Žiaci U15

FK Actív Veľké Kosihy - FC Okoličná na Ostrove 10. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 06.10.2018 sobota o 10:00 hod.

Prípravky U11

FK Chotín - OŠK Svätý Peter 6. kolo - ŠTK nariaďuje odohranie MZ dňa 10.10.2018 streda o 16:30 hod.

OŠK Svätý Peter - DFC Moča 8. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 17.10.2018 streda o 16:00 hod.


Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

U33 - Peter Šipoš 1312194 OŠK Iža (čl. 47/1a,2a) 1 s. s. N od 26.09.2018

Odpustenie zvyšku trestu

U34 - Dávid Pintér 1310138 FK Prameň Patince podľa DP (čl. 41/1,2,3) 1 s. s. P do 31.12.2018


Komisia rozhodcov

KR - upozorňuje R a DZ na povinnosť vygenerovania členských poplatkov v systéme ISSF (10 eur) čo najskôr. V prípade nevygenerovania poplatkov Vás nebude možné nahrať do nominácie na stretnutie!!!

Ospravedlnení: Németh Z., Tóth H


Trénersko metodická komisia


TMK - upozorňuje, že medzi základné povinnosti trénerov je starať sa trénerskú licenciu a jej platnosť.

Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 10.10.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 12 (26.09.2018)


Sekretariát


Dôrazne upozorňuje FK o dodržanie RS RS 2018/2019 A/6/g - Smernica pre bezhotovostný styk, zároveň upozorňuje FK, ktoré majú podĺžnosti voči ObFZ, aby si svoje záväzky uhradili do 03.10.2018.


Športovo technická komisia


VI. liga MEVA

FC Dulovce - FK Vrbová nad Váhom/Kava 8. kolo - námietka nespĺňa náležitosti podľa SP SFZ

VII. liga

TJ Družstevník Sokolce - ŠK Fénix Tôň 8. kolo - ŠTK nariaďuje odohranie MZ dňa 07.10.2018 nedeľa o 10:30 hod.

VI. liga Dorast U19

FK Zlatná na Ostrove - FC Bátorove Kosihy 5. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 30.09.2018 nedeľa o 12:30 hod.

Prípravky U11

FK Chotín - OŠK Svätý Peter 6. kolo - ŠTK nariaďuje odohranie MZ dňa 03.10.2018 streda o 16:30 hod.

KFC Komárno B - TJ Imeľ 6. kolo - ŠTK podľa SP SFZ čl.82/b kontumuje stretnutie a podľa SP čl. 11/2 priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech KFC Komárno B. ŠTK odstupuje TJ Imeľ na doriešenie DK podľa RS ObFZ Komárno 2018/2019 B/10/f.


Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

za ČK

U24 - Dávid Molnár 1311407 FK Prameň Patince (čl. 37/2,3) 1 s. s. N od 26.09.2018

U25 - Csaba Csóka 1311382 TJ Družstevník Čičov (čl. 37/2,3) 1 s. s. N od 26.09.2018

U26 - Henrich Szücs 1347967 FK Marcelová (čl. 45/1,2a) 1 s. s. N od 26.09.2018

U27 - Peter Markusek 1238867 OŠK Iža (čl. 45/1a,2a) 2 s. s. N od 26.09.2018

U28 - Dávid Pintér 1310138 FK Prameň Patince (čl. 45/1b,2) 2 s. s. N od 26.09.2018

Tresty

U29 - DK na podnet ŠTK podľa RS 2018/2019 B/10/f trestá TJ Imeľ prípravka Lúky 50,- Eur +RP

U30 - DK trestá TJ Družstevník Bodza Holiare čl. 58/1a,3  30,- Eur +RP, 2x Úradný dohľad

U31 - Tibor Kacz 1160976 TJ Družstevník Bodza Holiare (čl. 481a,2a) 4 s. s. N od 11.09.2018

U32 - DK žiada podrobné písomné stanovisko za HNS Peter Šipoš 1312194 OŠK Iža. Hráčovi Peter Šipoš 1312194 DK pozastavuje výkon športu až do doriešenia prípadu.


Komisia rozhodcov

KR - upozorňuje R a DZ na povinnosť vygenerovania členských poplatkov v systéme ISSF (10 eur) čo najskôr. V prípade nevygenerovania poplatkov Vás nebude možné nahrať do nominácie na stretnutie!!!

Ospravedlnení: Németh Z., Nováková Krásna I., Keszegh A.



Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 03.10.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 11 (19.09.2018)


Športovo technická komisia

VII. liga

TJ Družstevník Bodza-Holiare - ŠK Bodzianske Lúky 5. kolo - ŠTK podľa SP SFZ čl.82/f kontumuje stretnutie a podľa SP čl. 11/2 priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech TJ Družstevník Bodza-Holiare. ŠTK odstupuje ŠK Bodzianske Lúky na doriešenie DK podľa RS ObFZ Komárno 2018/2019 B/10/f.

VI. liga Dorast U19

FC Bátorove Kosihy - FK FC Zemianska Olča 4. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 23.09.2018 nedeľa o 10:30 hod.

IV. liga Žiaci U15

OŠK Svätý Peter - KFC Komárno B 9. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 30.09.2018 nedeľa o 10:00 hod.

Prípravky U11

FK Chotín - OŠK Svätý Peter 6. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 21.09.2018 piatok o 17:00 hod.

OŠK Svätý Peter - TJ Družstevník Pribeta 7. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 30.09.2018 nedeľa o 13:00 hod.

FK Actív Veľké Kosihy - KFC Komárno B 5. kolo - ŠTK podľa SP SFZ čl.82/b kontumuje stretnutie a podľa SP čl. 11/2 priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech KFC Komárno B. ŠTK odstupuje FK Actív Veľké Kosihy na doriešenie DK podľa RS ObFZ Komárno 2018/2019 B/10/f.


Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

za ČK

U19 - Attila Keszegh 1308156 FC Bátorove Kosihy dorast (čl. 37/2,3) 1 s. s. N od 19.09.2018

U20 - Roman Šátek 1343712 FC Bátorove Kosihy (čl. 46/1a,c) 2 s. s. N od 19.09.2018

Tresty

U21 - DK na podnet ŠTK podľa RS 2018/2019 B/10/f trestá ŠK Bodzianske Lúky 50,- Eur +RP

U22 - DK na podnet ŠTK podľa RS 2018/2019 B/10/f trestá FK Actív Veľké Kosihy prípravka 50,- Eur +RP

U23 - DK predvoláva na svoje zasadnutie na dňa 26.09.2018 o 16:30 hod. p. Petra Tótha 1201469 ŠK Veľký Ostrov


Komisia rozhodcov


KR - eviduje pochvalu od TJ Družstevník Búč na výkon R Vörös M., Krásna I., Szabó S.v stretnutí 7. kola VI. ligy MEVA FK Marcelová B - TJ Družstevník Búč

Ospravedlnení: Németh Z., Tóth H., Keszegh A.



Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 26.09.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 10 (12.09.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia

ŠTK upozorňuje FK na vygenerovanie členských poplatkov hráčov a všetkých funkcionárov klubu. V prípade nevygenerovania poplatkov tieto osoby nebugete vedieť nahrať do nominácií na stretnutie!!!

VI. liga Dorast U19

TJ Imeľ - FC Bátorove Kosihy 3. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 15.09.2018 sobota o 16:00 hod.

FC Zlatná na Ostrove - FK FC Zemianska Olča 3. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 16.09.2018 nedeľa o 10:30 hod.

IV. liga Žiaci U15

FK Chotín/FK Marcelová - OŠK Iža 7. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 15.09.2018 sobota o 10:00 hod. v opačnom poradí v Iži. 20. kolo sa odohrá v Marcelovej


Disciplinárna komisia


DK pozastavuje výkonu športu

U18 - Tibor Kacz 1160976 TJ Družstevník Bodza Holiare od 13.09.2018 až do doriešenia prípadu.


Komisia rozhodcov


KR - upozorňuje FK, že si vyhradzuje právo vykonať zmeny v delegovaní R a DZ aj po zverejnení US a aktuálneho DL.



Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 19.09.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 9 (04.09.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia

ŠTK upozorňuje FK na vygenerovanie členských poplatkov hráčov a všetkých funkcionárov klubu. V prípade nevygenerovania poplatkov tieto osoby nebugete vedieť nahrať do nominácií na stretnutie!!!

VI. MEVA liga

TJ Družstevník Číčov - FK FC Zemianska Olča 7. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 15.09.2018 sobota o 16:00 hod.

FK Šrobárová - FK Marcelová B 10. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 06.10.2018 sobota o 14:30 hod.

FK FC Zemianska Olča - TJ Dynamo Bajč 15. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 10.11.2018 sobota o 13:30 hod.

VII. liga

TJ Družstevník Bodza Holiare - ŠK Bodzianske Lúky 5. kolo - ŠTK nariaďuje odohranie MZ dňa 16.09.2018 nedeľa o 10:30 hod.

ŠK Bodzianske Lúky - ŠK Fénix Tôň 6. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 22.09.2018 sobota o 15:30 hod.

Žiaci U15

OŠK Svätý Peter - TJ Agro Kameničná 4. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 20.09.2018 štvrtok o 17:00 hod.

Prípravka U11

ŠK Nesvady - FC Okoličná na Ostrove 3. kolo - ŠTK podľa SP SFZ čl.82/b kontumuje stretnutie a podľa SP čl. 11/2 priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech ŠK Nesvady. ŠTK odstupuje FC Okoličná na Ostrove na doriešenie DK podľa RS ObFZ Komárno 2018/2019 B/10/f. ŠTK upozorňuje FC Okoličná na Ostrove uhradiť ŠK Nesvady účelne vynaložené náklady 50,- Eur.

KFC Komárno B - ŠK Nesvady 4. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 08.09.2018 sobota o 12:00 hod.


Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

za ČK

U10 - Balázs Nagy 1158433 TJ Družstevník Bodza Holiare (čl. 37/2,3) 1. s.s. N od 04.09.2018

U11 - Dávid Kovács 1220837 TJ Družstevník Bodza Holiare (čl. 37/2,3) 1. s.s. N od 04.09.2018

U12 - Tibor Kacz 1160976 TJ Družstevník Bodza Holiare (čl. 37/2,3) 1. s.s. N od 04.09.2018

U13 - Franz Mikle 1253135 OŠK Iža (čl. 37/2,3) 1. s.s. N od 04.09.2018

Tresty

U14 - DK na podnet ŠTK podľa RS B/10/f pokutuje FC Okoličná na Ostrove - prípravka - 50,- Eur + RP

U15 - DK žiada podrobné písomné stanovisko od TJ Družstevník Bodza Holiare k HNS počas a po stretnutí MZ TJ Družstevník Bodza Holiare - TJ Družstevník Sokolce do 10.09.2018.

U16 - DK žiada podrobné písomné stanovisko od TJ Družstevník Sokolce k HNS počas a po stretnutí MZ TJ Družstevník Bodza Holiare - TJ Družstevník Sokolce do 10.09.2018.

U17 - DK žiada podrobné písomné stanovisko od AR1 Ladislav Borka k HNS počas a po stretnutí MZ TJ Družstevník Bodza Holiare - TJ Družstevník Sokolce do 10.09.2018.


Komisia rozhodcov


KR - upozorňuje FK, že si vyhradzuje právo vykonať zmeny v delegovaní R a DZ aj po zverejnení US a aktuálneho DL.

Ospravedlnení: Nováková, Németh Z., Bórik, Németh A.

KR - eviduje pochvalu od FK Prameň Patince a TJ Družstevník Búč na výkon R Tóth H. v stretnutí 5. kola VI. MEVA ligy FK Prameň Patince - TJ Družstevník Búč.

KR - eviduje pochvalu od TJ Družstevník Sokolce na výkon R Dorčiak J. a Borka L. v stretnutí 3. kola VII. ligy  TJ Družstevník Bodza Holiare - TJ Družstevník Sokolce.



Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 12.09.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 8 (28.08.2018)


Sekretariát


Dôrazne upozorňuje FK o dodržanie RS RS 2018/2019 A/6/g - Smernica pre bezhotovostný styk, zároveň upozorňuje FK, ktoré majú podĺžnosti voči ObFZ, aby si svoje záväzky uhradili do 05.09.2018.


Športovo technická komisia


ŠTK upozorňuje FK na vygenerovanie členských poplatkov hráčov a všetkých funkcionárov klubu. V prípade nevygenerovania poplatkov tieto osoby nebugete vedieť nahrať do nominácií na stretnutie!!!

Žiaci U15

FK Zlatná na Ostrove - FC Okoličná na Ostrove 4. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 31.08.2018 piatok o 17:00 hod.

FK Actív Veľké Kosihy - OŠK Iža 5. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 01.09.2018 sobota o 11:30 hod.

TJ Družstevník Búč - SC Nesvady 6. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 12.09.2018 streda o 16:00 hod.

FC Bátorove Kosihy - OŠK Svätý Peter 6. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 09.09.2018 nedeľa o 10:00 hod.

Prípravka U11

SC Nesvady - FK Actív Veľké Kosihy 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 12.09.2018 streda o 17:00 hod.

TJ Dynamo Nová Stráž - KFC Komárno B 3. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 04.09.2018 utorok o 17:00 hod.

FK Chotín - FK Marcelová B 3. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 02.09.2018 nedeľa o 10:00 hod. na HP v Marcelovej


Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

za ČK

U6 - Markusek Péter 1238867 OŠK Iža, (čl. 37/2,3) 1. s.s. N od 28.08.2018

Podmienečné upustenie od výkonu zvyšku DS

U7 - Denis Kajan 1311392 FC Dulovce, DK berie na vedomie žiadosť o upustenie od výkonu zvyšku DS a rozhodla, že podľa čl. 41/1,2,3,4 DP podmienečne upúšťa od zvyšku DS 1. s. s. od 28.08.2018 do 31.12.2018

U8 - Peter Bachorec 1049195 TJ Dynamo Bajč, DK berie na vedomie žiadosť o upustenie od výkonu zvyšku DS a rozhodla, že podľa čl. 41/1,2,3,4 DP podmienečne upúšťa od zvyšku DS 1. s. s. od 28.08.2018 do 31.12.2018

Tresty

U9 - DK na podnet ŠTK podľa RS 2018/2019 B/10/f pokutuje 0ŠK Iža 50 Eur + RP


Komisia rozhodcov


KR - upozorňuje R, že DL č. 5 bude uverejnený vo štvrtok 30.08.2019

KR - upozorňuje R na povinnosť vytlačiť papierový zápis o stretnutí pre potreby R a AR pre kontrolu čísel a mien hráčov a náhradníkov.

KR - dáva na vedomie hráčom a funkcionárom klubom pôsobiacich v súťažiach ObFZ, že každú stredu od 16:00 hod. v sídle ObFZ dáva metodický výklad k pravidlám futbalu.

KR - upozorňuje FK, že si vyhradzuje právo vykonať zmeny v delegovaní R a DZ aj po zverejnení US a aktuálneho DL.



Najbližšia úradná správa vyjde v utorok 04.09.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 7 (22.08.2018)


Športovo technická komisia

VII. liga

ŠK Fénix Tôň - TJ Družstevník Sokolce 2. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ v opačnom poradí dňa 26.08.2018 nedeľa o 17:00 hod. na ihrisku v Tôni.

TJ Družstevník Sokolce - ŠK Fénix Tôň 5. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ v opačnom poradí dňa 16.09.2018 nedeľa o 15:30 hod. na ihrisku v Sokolciach.

Dorast U19

FK FC Zemianska Olča - odohrá domáce stretnutia vždy 2,5 hod. pred ÚHČ dospelých

Žiaci U15

TJ Družstevník Čičov - domáce stretnutia vždy v nedeľu 10:00 hod.,

TJ Družstevník Búč - OŠK Iža 3. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 19.09.2018 streda o 16:30 hod.

FK Actív Veľké Kosihy - FK Zlatná na Ostrove 3. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 25.08.2018 sobota o 11:00 hod.

OŠK Iža - TJ Družstevník Číčov 2. kolo - ŠTK podľa SP SFZčl. 82/b kontumuje stretnutie podľa SP SFZ čl. 11/2 priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech TJ Družstevník Číčov. ŠTK odstupuje OŠK Iža na doriešenie DK ObFZ podľa RS 2018/2019 B/10/f

Prípravka U11

FK Zlatná na Ostrove - FC Okoličná na Ostrove 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 28.08.2018 utorok o 17:00 hod.

Disciplinárna komisia


Začiatok disciplinárneho konania (čl. 71/1,2,3a)

Pozastavenie výkonu športu

za ČK

U2 - Michal Miťko 1134960 TJ Agro Kameničná, (čl. 37/3) 1. s.s. N od 22.08.2018

U3 - Máté Jóba 1254180 FK Zlatná na Ostrove, (čl. 37/3) 1. s.s. N od 22.08.2018

U4 - Peter Bachorec 1049195 TJ Dynamo Bajč, (čl. 49/1a) 2. s.s. N od 22.08.2018

U5 - Denis Kajan 1311392 FC Dulovce, (čl. 49/1a) 2. s.s. N od 22.08.2018


Komisia rozhodcov


Ospravedlnení: Krásna, Bohos, Kisvince, Keszegh, Bórik



Najbližšia úradná správa vyjde v utorok 28.08.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 6 (15.08.2018)


Sekretariát


Sekretariát ObFZ Komárno upozorňuje FK na dodržanie RS 2018/2019 A/6/g (Smernica ObFZ pre bezhotovostný styk).


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia


Dorast U19

TJ Imeľ - domáce stretnutia vždy v nedeľu o 10:30 hod.

Žiaci U15

FK Zlatná na Ostrove - domáce stretnutia vždy v nedeľu 10:00 hod.,

okrem 2. kola: FK Zlatná na Ostrove - ŠK Nesvady, ktorý sa odohrá v sobotu 10:30 hod.

ŠK Nesvady - domáce stretnutia vždy v sobotu o 10:00 hod

FK Chotín - FC Bátorove Kosihy 13. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 24.10.2018 streda o 16:00 hod.

Prípravky U11

ŠK Nesvady - domáce zápasy vždy piatok o 17:00 hod.

TJ Družstevník Pribeta - FC Dulovce 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 05.09.2018 streda o 17:00 hod.


Disciplinárna komisia


Podmienečné upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie

U1 - Tomáš Szmrecsek 1329744 TJ Družstevník Pribeta, DK podľa článku 41/1,2,3,4 DP podmienečne upúšťa od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie 4. týždne od 15.08.2018, a určuje skúšobnú dobu do 31.12.2018


Komisia rozhodcov


Ospravedlnení: Tóth H., Németh Z., Balogh, Jakubáč, Habara



Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 22.08.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 5 (08.08.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia


Oprava RS ObFZ 2018/2019

B/2/f) V kategórii dorastu štartujú hráči, ktorí tvoria vekovú kategóriu dorastu. V súťažiach riadených OBFZ Komárno môžu štartovať v kategórii dorast aj žiaci narodení v roku 2004 po súhlase lekára a rodiča.

VI. liga MEVA

TJ Družstevník Dedina Mládeže - domáce stretnutia vždy v sobotu ÚHČ okrem:

2. kola: Dedina Mládeže - Marcelová B - 2. kolo - chýba dohoda oddielov 

FK Zlatná na Ostrove - FK FC Zemianska Olča 1. kolo - námietka Zem. Olči je bezpredmetná

TJ Družstevník Číčov - TJ Dynamo Nová Stráž 3. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 18.08.2018 sobota o 10:00 hod.

Žiaci U15

FK Actív Veľké Kosihy - domáce stretnutia odohrajú na HP v Zemianskej Olči

TJ Družstevník Číčov - KFC Komárno B 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ v obrátenom poradí na ihrisku KFC Komárno dňa 12.08.2018 nedeľa o 10:00 hod.

TJ Družstevník Búč - FK Zlatná na Ostrove 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 11.08.2018 sobota o 17:00 hod.

FC Okoličná na Ostrove - sobota o 10:00 hod.

KFC Komárno B - 2. kolo: KFC B - Búč dňa 18.08.2018 sobota o 10:00 hod. HP Chotín

4. kolo: KFC B - Veľ. Kosihy dňa 29.08.2018 streda o 10:00 hod.

6. kolo: KFC B - Chotín dňa 09.09.2018 nedeľa o 10:00 hod.

8. kolo: KFC B - Imeľ dňa 23.09.2018 nedeľa o 10:00 hod.

10. kolo: KFC B - Pribeta dňa 07.10.2018 nedeľa o 10:00 hod.

13. kolo: KFC B - Iža dňa 28.10.2018 nedeľa o 10:00 hod.

Prípravky U11

FC Okoličná na Ostrove - piatok o 16:00 hod.

KFC Komárno - 2. kolo: KFC  - Zlatná dňa 29.08.2018 streda o 12:00 hod.

4. kolo: KFC - Nesvady dňa 09.09.2018 nedeľa o 12:00 hod.

6. kolo: KFC - Imeľ dňa 23.09.2018 nedeľa o 12:00 hod.

10. kolo: KFC - Nová Stráž 21.10.2018 nedeľa o 12:00 hod.

FK Marcelová B - 1. kolo: Marcelová A - Marcelová B dňa 24.08.2018 piatok o 16:30 hod.

8. kolo: Marcelová B - Marcelová A dňa 05.10.2018 piatok o 16:30 hod.

2. kolo: Marcelová B - Sv. Peter dňa 29.08.2018 streda o 09:30 hod.

Ostatné domáce stretnutia v nedeľu o 10:00 hod.

ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ:

5. kolo: Pribeta - Marcelová B dňa 12.09.2018 streda o 17:00 hod.

7. kolo: Moča - Marcelová B dňa 26.09.2018 streda o 16:30 hod.

9. kolo: Sv. Peter - Marcelová B dňa 14.10.2018 nedeľa o 10:00 hod.

FK Marcelová A - 2. kolo: Marcelová A - Chotín dňa 29.08.2018 streda o 11:00 hod.

Ostatné domáce stretnutia v piatok o 16:30 hod.

ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ:

3. kolo: Pribeta - Marcelová A dňa 31.08.2018 piatok o 16:30 hod.

5. kolo: Sv. Peter - Marcelová A dňa 14.09.2018 piatok o 16:30 hod.

7. kolo: Bajč - Marcelová A dňa 28.09.2018 piatok o 16:30 hod.


Komisia rozhodcov


Ospravedlnení: Tóth H., Tóth L., Mészáros, Németh Z., Balogh


Trénersko metodická komisia


TMK oznamuje, že záverečné skúšky Graasrots licencie C - opravný termín sa uskutoční 09.08.2018 vo štvrtok o 16:30 hod. v hoteli Panoráma

Školenie trénerov a predĺženie licencií sa riadi podľa platnej smernice pre vzdelávanie trénerov SFZ. Smernica je na stránke SFZ - sekcia tréneri - dokumenty.

TMK upozorňuje, že medzi základné povinnosti trénerov je starať sa o trénerskú licenciu a jej platnosť.

 

Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 15.08.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 4 (01.08.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia


VI. liga MEVA

Oprava: FK Marcelová B - domáce stretnutia vždy v nedeľu ÚHČ, HP Radvaň nad Dunajom okrem:

9. kola: Marcelová B - Zlatná 29.09.2018 sobota ÚHČ HP Marcelová a 

13. kola Marcelová B - Dulovce 28.10.2018 nedeľa ÚHČ HP Marcelová.

TJ AGRO Kameničná - FK Zlatná na Ostrove 2. kolo - ŠTK súhlasí, že na základe vzájomnej dohody oddielov sa stretnutie odohrá v opačnom poradí v Zlatnej na Ostrove 12.08.2018 nedeľa ÚHČ

Žiaci U15

ŠTK schvaľuje dohodu o spoločnom družstve mládeže podľa SP čl. 28 medzi Futbalový klub FK Activ Veľké Kosihy a FK FC Zemianska Olča kategória U15. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje Futbalový klub FK Activ Veľké Kosihy.

TJ Agro Kameničná - ÚHČ v Čalovci

FK Chotín - sobota o 10:30 hod. v Marcelovej, 8. kolo Číčov - Chotín chýba dohoda oddielov


Disciplinárna komisia


DK oznamuje klubom, že hráč, ktorý v poslednom kole súťažného ročníka 2017/2018 bol napomínaný 5xŽK, 9xŽK, môže podľa čl. 37/6 DP do začiatku nového súťažného ročníka 2018/2019 za tieto napomínania v Ú.S. písomne požiadať o určenie pokuty namiesto pozastavenia výkonu športovej činnosti v novom súťažnom ročníku 2018/2019. V prípade, ak hráč stanovenú pokutu zaplatí, pozastavenie výkomu športovej činnosti sa ruší a hráč môže v 1. kole nového súťažného ročníka nastúpiť. Žiadosť je potrebné označiť názvom "Žiadosť o určenie pokuty za pozastavenie výkonu športovej činnosti" a doručiť na elektronickú adresu DK ObFZ alebo formou "Podania na komisiu DK". Stanovené finančné pokuty sú nasledovné: dospelí 30 Eur, dorast 10 Eur a žiaci 5 Eur. 


Komisia rozhodcov


Ospravedlnení: Jakubáč, Nováková Krásna, Mészáros


Trénersko metodická komisia


TMK oznamuje, že záverečné skúšky Graasrots licencie C - opravný termín sa uskutoční 09.08.2018 vo štvrtok o 16:30 hod. v hoteli Panoráma

Školenie trénerov a predĺženie licencií sa riadi podľa platnej smernice pre vzdelávanie trénerov SFZ. Smernica je na stránke SFZ - sekcia tréneri - dokumenty.

TMK upozorňuje, že medzi základné povinnosti trénerov je starať sa o trénerskú licenciu a jej platnosť.


Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 08.08.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 3 (27.07.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia


VI. liga MEVA

FK Vrbová nad Váhom/Kava - domáce stretnutia vždy v sobotu ÚHČ

FK Marcelová B - domáce stretnutia vždy v nedeľu ÚHČ, HP Radvaň nad Dunajom okrem 9. a 13. kola HP Marcelová

Žiaci U15

ŠTK schvaľuje dohodu o spoločnom družstve mládeže podľa SP čl. 28 medzi FK Chotín a FK Marcelová kategória U15. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje FK Chotín.

Prípravka U11 

FC Dulovce - domáce stretnutia vždy v piatok o 16:00 hod.


Disciplinárna komisia


DK oznamuje klubom, že hráč, ktorý v poslednom kole súťažného ročníka 2017/2018 bol napomínaný 5xŽK, 9xŽK, môže podľa čl. 37/6 DP do začiatku nového súťažného ročníka 2018/2019 za tieto napomínania v Ú.S. písomne požiadať o určenie pokuty namiesto pozastavenia výkonu športovej činnosti v novom súťažnom ročníku 2018/2019. V prípade, ak hráč stanovenú pokutu zaplatí, pozastavenie výkomu športovej činnosti sa ruší a hráč môže v 1. kole nového súťažného ročníka nastúpiť. Žiadosť je potrebné označiť názvom "Žiadosť o určenie pokuty za pozastavenie výkonu športovej činnosti" a doručiť na elektronickú adresu DK ObFZ alebo formou "Podania na komisiu DK". Stanovené finančné pokuty sú nasledovné: dospelí 30 Eur, dorast 10 Eur a žiaci 5 Eur. 


Komisia rozhodcov


KR oznamuje R, že náhradné fyzické previerky sa uskutočnia dňa 01.08.2018 (streda) o 18:00 hod. na štadióne KFC Komárno.

KR - úsek DZ oznamuje, že seminár DZ sa uskutoční dňa 01.08.2018 (streda) o 16:30 hod. na ObFZ v Komárne.


Trénersko metodická komisia


TMK oznamuje, že školenie trénerov a predĺženie licencií sa riadi podľa platnej smernice pre vzdelávanie trénerov SFZ. Smernica je na stránke SFZ - sekcia tréneri - dokumenty.

TMK upozorňuje, že medzi základné povinnosti trénerov je starať sa o trénerskú licenciu a jej platnosť.


Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 01.08.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 2 (23.07.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Trénersko - metodická komisia


TMK oznamuje, že záverečné skúšky Graassroots C - licencie sa uskutočnia dňa 26. 07. 2018 (štvrtok) od 14:00 hod. do 18:00 hod. v hoteli Panoráma v Komárne

Od 14:00 hod.: Hajtman, Hajabács, Pauerová, Poláková, Mészáros, Máté, Obert, Rásky, Prágay, Hallman.

Od 15:00 hod.: Matič, Popovič, Nurkovič, Luzin, Nagy P., Schnell, Szikonya, Hupian, Fiala, Kováč Sz.

Od 16:00 hod.: Horváth, Peöcz, Szalay, Ledecky P., Krajčír D., Basa, Pálfi, Janík.


Najbližšia úradná správa vyjde v piatok 27.06.2018

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 1 (13.07.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo-technická komisia


Vyžrebovanie futbalových súťaží ObFZ Komárno

pre súťažný ročník 2018/2019


VI. liga - MEVA - ObFZ Komárno


1.        TJ Družstevník Búč

2.        TJ Dynamo Bajč

3.        FK Zlatná na Ostrove

4.        FK Šrobárová

5.        FK Prameň Patince

6.        DFC Moča

7.        FK Marcelová "B" / FC Radvaň nad Dunajom

8.        OŠK Iža

9.        TJ Družstevník Čičov

10.      TJ Dynamo Nová Stráž

11.      TJ Družstevník Dedina Mládeže

12.      FK Vrbová nad Váhom/Kava

13.      FC Bátorove Kosihy

14.      FK FC Zemianska Olča

15.      TJ Agro Kameničná

16.      FC Dulovce

 

Začiatok jesennej časti súťaže je 04. - 05. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 09. - 10. 03. 2019


VII. liga ObFZ Komárno


1.        ŠK Bodzianske Lúky

2.        TJ Družstevník Bodza - Holiare

3.        Športový klub ŠK Fénix Tôň

4.        TJ Družstevník Sokolce

 

Osemkolovo - jeseň 12 kôl a jar 12 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 19. - 20. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 24. - 25. 03. 2019


VI. liga - dorast - U19 - ObFZ Komárno


1.    FK FC Zemianska Olča

2.    TJ Imeľ

3.    FK Zlatná na Ostrove

4.    FC Bátorove Kosihy

 

Šesťkolovo - jeseň 9 kôl a jar 9 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 01. 09. 2018 a začiatok jarnej časti je 31. 03. 2019


IV. liga - žiaci - U15 - ObFZ Komárno


1.        OŠK Iža

2.        TJ Družstevník Čičov

3.        TJ Družstevník Búč

4.        ŠK Nesvady  

5.        Futbalový klub FK Actív Veľké Kosihy / FK FC Zemianska Olča

6.        FC Okoličná na Ostrove

7.        FK Chotín / FK Marcelová

8.        TJ Agro Kameničná

9.        TJ Imeľ

10.      OŠK Svätý Peter

11.       TJ Družstevník Pribeta

12.       FK Zlatná na Ostrove

13.       KFC Komárno "B"

14.       FC Bátorove Kosihy

 

Začiatok jesennej časti súťaže je 11. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 23. 03. 2019

Vsunuté kolo 29. 08. 2018


Prípravka - U11 - ObFZ Komárno

Skupina A


1.    FK Marcelová "A"

2.    FK Chotín

3.    TJ Družstevník Pribeta

4.    DFC Moča

5.    OŠK Svätý Peter

6.    FC Dulovce

7.    TJ Dynamo Bajč

8.    FK Marcelová "B"

 

Trojkolovo - jeseň 10 kôl a jar 11 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 26. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 30. 03. 2019

Vsunuté kolo 29. 08. 2018


Prípravka - U11 - ObFZ Komárno

Skupina B


1.        KFC Komárno "B"

2.        FK Zlatná na Ostrove

3.        TJ Dynamo Nová Stráž

4.        ŠK Nesvady

5.        Futbalový klub FK Actív Veľké Kosihy / FK FC Zemianska Olča

6.        TJ Imeľ 

7.        FC Okoličná na Ostrove

8.        voľný žreb  

 

Trojkolovo - jeseň 10 kôl a jar 11 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 26. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 30. 03. 2019

Vsunuté kolo 29. 08. 2018


ŠTK ObFZ žiada FK, aby výnimky hracích dní a časov na jesennú časť ročníka 2018/2019

predložili do 24.07.2018!

 
TOPlist