Oblastný futbalový zväz Komárno

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 5 (08.08.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo technická komisia


Oprava RS ObFZ 2018/2019

B/2/f) V kategórii dorastu štartujú hráči, ktorí tvoria vekovú kategóriu dorastu. V súťažiach riadených OBFZ Komárno môžu štartovať v kategórii dorast aj žiaci narodení v roku 2004 po súhlase lekára a rodiča.

VI. liga MEVA

TJ Družstevník Dedina Mládeže - domáce stretnutia vždy v sobotu ÚHČ okrem:

2. kola: Dedina Mládeže - Marcelová B - 2. kolo - chýba dohoda oddielov 

FK Zlatná na Ostrove - FK FC Zemianska Olča 1. kolo - námietka Zem. Olči je bezpredmetná

TJ Družstevník Číčov - TJ Dynamo Nová Stráž 3. kolo - ŠTK súhlasí s odohraním MZ dňa 18.08.2018 sobota o 10:00 hod.

Žiaci U15

FK Actív Veľké Kosihy - domáce stretnutia odohrajú na HP v Zemianskej Olči

TJ Družstevník Číčov - KFC Komárno B 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ v obrátenom poradí na ihrisku KFC Komárno dňa 12.08.2018 nedeľa o 10:00 hod.

TJ Družstevník Búč - FK Zlatná na Ostrove 1. kolo - ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ dňa 11.08.2018 sobota o 17:00 hod.

FC Okoličná na Ostrove - sobota o 10:00 hod.

KFC Komárno B - 2. kolo: KFC B - Búč dňa 18.08.2018 sobota o 10:00 hod. HP Chotín

4. kolo: KFC B - Veľ. Kosihy dňa 29.08.2018 streda o 10:00 hod.

6. kolo: KFC B - Chotín dňa 09.09.2018 nedeľa o 10:00 hod.

8. kolo: KFC B - Imeľ dňa 23.09.2018 nedeľa o 10:00 hod.

10. kolo: KFC B - Pribeta dňa 07.10.2018 nedeľa o 10:00 hod.

13. kolo: KFC B - Iža dňa 28.10.2018 nedeľa o 10:00 hod.

Prípravky U11

FC Okoličná na Ostrove - piatok o 16:00 hod.

KFC Komárno - 2. kolo: KFC  - Zlatná dňa 29.08.2018 streda o 12:00 hod.

4. kolo: KFC - Nesvady dňa 09.09.2018 nedeľa o 12:00 hod.

6. kolo: KFC - Imeľ dňa 23.09.2018 nedeľa o 12:00 hod.

10. kolo: KFC - Nová Stráž 21.10.2018 nedeľa o 12:00 hod.

FK Marcelová B - 1. kolo: Marcelová A - Marcelová B dňa 24.08.2018 piatok o 16:30 hod.

8. kolo: Marcelová B - Marcelová A dňa 05.10.2018 piatok o 16:30 hod.

2. kolo: Marcelová B - Sv. Peter dňa 29.08.2018 streda o 09:30 hod.

Ostatné domáce stretnutia v nedeľu o 10:00 hod.

ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ:

5. kolo: Pribeta - Marcelová B dňa 12.09.2018 streda o 17:00 hod.

7. kolo: Moča - Marcelová B dňa 26.09.2018 streda o 16:30 hod.

9. kolo: Sv. Peter - Marcelová B dňa 14.10.2018 nedeľa o 10:00 hod.

FK Marcelová A - 2. kolo: Marcelová A - Chotín dňa 29.08.2018 streda o 11:00 hod.

Ostatné domáce stretnutia v piatok o 16:30 hod.

ŠTK po vzájomnej dohode súhlasí s odohraním MZ:

3. kolo: Pribeta - Marcelová A dňa 31.08.2018 piatok o 16:30 hod.

5. kolo: Sv. Peter - Marcelová A dňa 14.09.2018 piatok o 16:30 hod.

7. kolo: Bajč - Marcelová A dňa 28.09.2018 piatok o 16:30 hod.


Komisia rozhodcov


Ospravedlnení: Tóth H., Tóth L., Mészáros, Németh Z., Balogh


Trénersko metodická komisia


TMK oznamuje, že záverečné skúšky Graasrots licencie C - opravný termín sa uskutoční 09.08.2018 vo štvrtok o 16:30 hod. v hoteli Panoráma

Školenie trénerov a predĺženie licencií sa riadi podľa platnej smernice pre vzdelávanie trénerov SFZ. Smernica je na stránke SFZ - sekcia tréneri - dokumenty.

TMK upozorňuje, že medzi základné povinnosti trénerov je starať sa o trénerskú licenciu a jej platnosť.

 

Najbližšia úradná správa vyjde v stredu 15.08.2018

TOPlist