Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST č. 11 (10.10.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/10/18 o 14:30 Vrbová : Kameničná Halász Szabó S AR2 Kraslan
so 13/10/18 o 14:30 Dedina Mládeže : Búč Vörös M Dorčiak Balogh Marsal
ne 14/10/18 o 10:30 Nová Stráž : Bajč Tóth H Tóth L Jakubáč Nagy
ne 14/10/18 o 14:30 Moča : Dulovce Dorčiak Ferst AR2 Hronec
ne 14/10/18 o 14:30 Marcelová B : Patince Füssy Szabó S Habara Kasznár
ne 14/10/18 o 14:30 Iža : Šrobárová Lévai Bényi Mogyorósi V Pupák
ne 14/10/18 o 14:30 Čičov : Zlatná Bohos Borka Horváth Kovačic
ne 14/10/18 o 14:30 Bát. Kosihy : Zem. Olča Lovász Krásna Gula Marsal
               
  VII.   LIGA     IX. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA AR1 AR2 DZ
ne 14/10/18 o 14:30 Bodza-Holiare : Sokolce Halász Tóth L AR2 DZ
ne 14/10/18 o 14:30 Tôň : Bodzianske Lúky Jakubáč Tóth H AR2 DZ
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 13/10/18 o 14:00 Zem. Olča : Bát. Kosihy Jakubáč AR1    
ne 14/10/18 o 10:30 Imeľ : Zlatná Horváth Balogh    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 13/10/18 o 10:00 Okoličná : Bát. Kosihy Füssy AR1    
so 13/10/18 o 10:30 Chotín : Actív Ferst AR1 HP Marcelová
so 13/10/18 o 09:30 Kameničná : Nesvady Bohos AR1 HP Čalovec
so 13/10/18 o 12:30 Imeľ : Búč Balogh AR1    
so 13/10/18 o 12:30 Sv. Peter : Číčov Horváth AR1  
so 13/10/18 o 12:30 Pribeta : Iža Ferst Gula    
so 13/10/18 o 12:00 Zlatná : KFC B Dorčiak AR1    
             
  Prípravka   U11     IX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 12/10/18 o 17:00 Nesvady : Imeľ Horváth      
so 13/10/18 o 10:00 Moča : Dulovce Keszegh      
so 13/10/18 o 10:00 Pribeta : Bajč Gula      
pi 12/10/18 o 16:30 Chotín : Marcelová A Lovász      
so 13/10/18 o 10:00 Nová Stráž : Okoličná Halász      
so 13/10/18 o 10:00 Zlatná : KFC B Szabó S      
ne 14/10/18 o 10:00 Svätý Peter : Marcelová B Lovász      
             

TOPlist