Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST č. 11 (10.10.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/10/18 o 14:30 Vrbová : Kameničná Halász Szabó S AR2 Kraslan
so 13/10/18 o 14:30 Dedina Mládeže : Búč Vörös M Dorčiak Balogh Marsal
ne 14/10/18 o 10:30 Nová Stráž : Bajč Tóth H Tóth L Jakubáč Nagy
ne 14/10/18 o 14:30 Moča : Dulovce Dorčiak Ferst AR2 Hronec
ne 14/10/18 o 14:30 Marcelová B : Patince Füssy Szabó S Habara Kasznár
ne 14/10/18 o 14:30 Iža : Šrobárová Lévai Bényi Mogyorósi V Pupák
ne 14/10/18 o 14:30 Čičov : Zlatná Bohos Borka Horváth Kovačic
ne 14/10/18 o 14:30 Bát. Kosihy : Zem. Olča Lovász Krásna Gula Marsal
               
  VII.   LIGA     IX. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA AR1 AR2 DZ
ne 14/10/18 o 14:30 Bodza-Holiare : Sokolce Halász Tóth L AR2 DZ
ne 14/10/18 o 14:30 Tôň : Bodzianske Lúky Jakubáč Tóth H AR2 DZ
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 13/10/18 o 14:00 Zem. Olča : Bát. Kosihy Jakubáč AR1    
ne 14/10/18 o 10:30 Imeľ : Zlatná Horváth Balogh    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 13/10/18 o 10:00 Okoličná : Bát. Kosihy Füssy AR1    
so 13/10/18 o 10:30 Chotín : Actív Ferst AR1 HP Marcelová
so 13/10/18 o 09:30 Kameničná : Nesvady Bohos AR1 HP Čalovec
so 13/10/18 o 12:30 Imeľ : Búč Balogh AR1    
so 13/10/18 o 12:30 Sv. Peter : Číčov Horváth AR1  
so 13/10/18 o 12:30 Pribeta : Iža Ferst Gula    
so 13/10/18 o 12:00 Zlatná : KFC B Dorčiak AR1    
             
  Prípravka   U11     IX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 12/10/18 o 17:00 Nesvady : Imeľ Horváth      
so 13/10/18 o 10:00 Moča : Dulovce Keszegh      
so 13/10/18 o 10:00 Pribeta : Bajč Gula      
pi 12/10/18 o 16:30 Chotín : Marcelová A Lovász      
so 13/10/18 o 10:00 Nová Stráž : Okoličná Halász      
so 13/10/18 o 10:00 Zlatná : KFC B Szabó S      
ne 14/10/18 o 10:00 Svätý Peter : Marcelová B Lovász      
             

DELEGAČNÝ LIST č. 10 (03.10.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   X. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/10/18 o 14:30 Šrobárová : Marcelová B Mogyorósi V Dorčiak Ferst Kovačic
ne 07/10/18 o 14:30 Dulovce : Bát. Kosihy Mogyorósi J Krásna Lovász Križan
ne 07/10/18 o 14:30 Zem. Olča : Vrbová Dorčiak Balogh Horváth Hronec
ne 07/10/18 o 14:30 Kameničná : Dedina Mládeže Jakubáč Németh A Ferst Pavlík
ne 07/10/18 o 14:30 Búč : Nová Stráž Farkaš Erdös AR2 Marsal
ne 07/10/18 o 14:30 Zlatná : Iža Bényi Bórik Habara Pupák
ne 07/10/18 o 14:30 Bajč : Čičov Vörös M Tóth L Gula Nagy
ne 07/10/18 o 14:30 Patince : Moča Bohos Halász Borka Bílek
               
  VII.   LIGA     VIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA AR1 AR2 DZ
ne 07/10/18 o 10:30 Sokolce : Tôň Jakubáč Tóth L AR2 DZ
ne 07/10/18 o 14:30 Bodzianske Lúky : Bodza-Holiare Füssy Szabó S AR2 DZ
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 06/10/18 o 14:30 Bát. Kosihy : Imeľ Lovász Gula    
ne 07/10/18 o 12:00 Zem. Olča : Zlatná Horváth Balogh    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   X. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 06/10/18 o 12:30 Bát. Kosihy : Zlatná Gula Ferst    
so 06/10/18 o 12:30 Iža : Sv. Peter Dorčiak AR1    
so 06/10/18 o 12:30 Búč : Kameničná Keszegh Németh A    
so 06/10/18 o 10:00 Actív : Okoličná Füssy Bohos    
so 06/10/18 o 10:00 Nesvady : Chotín Balogh AR1  
ne 07/10/18 o 10:00 KFC B : Pribeta Mogyorósi J AR1    
ne 07/10/18 o 10:00 Číčov : Imeľ Szabó S Halász    
             
  Prípravka   U11     VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 05/10/18 o 16:00 Dulovce : Pribeta Gula      
pi 05/10/18 o 16:00 Okoličná : Zlatná Füssy      
pi 05/10/18 o 16:30 Marcelová B : Marcelová A Lovász      
ne 07/10/18 o 10:00 Bajč : Chotín Lovász      
st 17/10/18 o 16:00 Svätý Peter : Moča Gula      
so 06/10/18 o 10:00 Imeľ : Nová Stráž Horváth      
so 06/10/18 o 10:00 Actív V. Kosihy : Nesvady Halász      
             

DELEGAČNÝ LIST č. 09 (26.09.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   IX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/09/18 o 15:30 Marcelová B : Zlatná Tóth H Lovász Dorčiak Nagy
so 29/09/18 o 15:30 Vrbová : Bát. Kosihy Jakubáč Horváth Balogh Kraslan
so 29/09/18 o 15:30 Dedina Mládeže : Zem. Olča Halász Szabó S AR2 Pupák
ne 30/09/18 o 15:30 Patince : Dulovce Dorčiak Tóth H Borka Hronec
ne 30/09/18 o 15:30 Moča : Šrobárová Vörös M Németh A Ferst Pavlík
ne 30/09/18 o 15:30 Iža : Bajč Bórik Bohos Füssy DZ
ne 30/09/18 o 15:30 Čičov : Búč Lévai Horváth Balogh Marsal
ne 30/09/18 o 15:30 Nová Stráž : Kameničná Halász Szabó S Habara Kovačic
               
  VII.   LIGA     VII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA AR1 AR2 DZ
ne 30/09/18 o 15:30 Bodzianske Lúky : Sokolce Lovász Tóth L AR2 DZ
ne 30/09/18 o 15:30 Bodza-Holiare : Tôň Mogyorósi J Erdös AR2 DZ
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
ne 30/09/18 o 12:30 Zlatná : Bát. Kosihy Jakubáč Erdös    
ne 30/09/18 o 10:30 Imeľ : Zem. Olča Tóth H Dorčiak    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   IX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 29/09/18 o 10:00 Okoličná : Nesvady Füssy Bohos    
so 29/09/18 o 10:30 Chotín : Búč Gula Ferst HP Marcelová
so 29/09/18 o 13:30 Actív : Bát. Kosihy Borka Erdös    
so 29/09/18 o 13:30 Kameničná : Číčov Szabó S Halász    
so 29/09/18 o 13:30 Imeľ : Iža Balogh Horváth  
so 29/09/18 o 13:30 Pribeta : Zlatná Németh A Ferst    
ne 30/09/18 o 10:00 Sv. Peter : KFC B Gula Lovász    
               
  Prípravka   U11     VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
st 26/09/18 o 16:30 Moča : Marcelová B Lovász      
pi 28/09/18 o 16:00 Okoličná : KFC B Füssy      
pi 28/09/18 o 16:30 Bajč : Marcelová A Lovász      
pi 28/09/18 o 16:00 Dulovce : Chotín Tóth H      
so 29/09/18 o 10:00 Actív V. Kosihy : Nová Stráž Szabó S      
so 29/09/18 o 10:00 Imeľ : Zlatná Balogh      
ne 30/09/18 o 13:00 Sv. Peter : Pribeta Ferst      
             

DELEGAČNÝ LIST č. 08 (19.09.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 23/09/18 o 15:30 Dulovce : Vrbová Füssy Tóth L AR2 Nagy
ne 23/09/18 o 15:30 Bát. Kosihy : Dedina Mládeže Bohos Krásna Habara Marsal
ne 23/09/18 o 15:30 Zem. Olča : Nová Stráž Lovász Horváth AR2 Pupák
ne 23/09/18 o 15:30 Kameničná : Čičov Borka Erdös AR2 Kasznár
ne 23/09/18 o 15:30 Búč : Iža Mogyorósi J Ferst Németh A Kraslan
ne 23/09/18 o 15:30 Bajč : Marcelová B Jakubáč Mlinkovics AR2 Volf
ne 23/09/18 o 15:30 Zlatná : Moča Dorčiak Balogh AR2 Hronec
ne 23/09/18 o 15:30 Šrobárová : Patince Vörös M Bórik AR2 Pavlík
               
  VII.   LIGA     VI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA AR1 AR2 DZ
so 22/09/18 o 15:30 Bodzianske Lúky : Tôň Lovász Tóth L AR2 DZ
ne 23/09/18 o 15:30 Sokolce : Bodza-Holiare Halász Szabó S AR2 Kovačic
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 22/09/18 o 15:30 Zlatná : Imeľ Bohos Füssy    
ne 23/09/18 o 10:30 Bát. Kosihy : Zem. Olča Jakubáč Lovász    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 22/09/18 o 10:00 Nesvady : Actív Balogh Horváth    
so 22/09/18 o 13:30 Bát. Kosihy : Pribeta Tóth H Krásna    
so 22/09/18 o 13:30 Iža : Kameničná Borka Erdös    
so 22/09/18 o 13:30 Búč : Okoličná Gula Ferst    
ne 23/09/18 o 10:00 Zlatná : Sv. Peter Szabó S Halász  
ne 23/09/18 o 10:00 KFC B : Imeľ Tóth L AR1    
ne 23/09/18 o 10:00 Číčov : Chotín Füssy Bohos    
               
  Prípravka   U11     VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 21/09/18 o 16:30 Marcelová A : Dulovce Ferst      
Nehrá sa!!! Chotín : Sv. Peter Lovász Nehrá sa!!!    
so 22/09/18 o 10:00 Pribeta : Moča Tóth H      
so 22/09/18 o 10:00 Zlatná : Actív V. Kosihy Füssy      
ne 23/09/18 o 10:00 Nová Stráž : Nesvady Bohos      
ne 23/09/18 o 10:00 Marcelová B : Bajč Dorčiak      
Nehrá sa!!! KFC B : Imeľ Tóth L Nehrá sa!!!    
             

DELEGAČNÝ LIST č. 07 (12.09.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/09/18 o 15:30 Číčov : Zem. Olča Mogyorósi J Dorčiak AR2 Kovačic
so 15/09/18 o 15:30 Dedina Mládeže : Vrbová Halász Szabó S AR2 Kraslan
ne 16/09/18 o 15:30 Šrobárová : Dulovce Jakubáč Tóth L Mogyorósi J Nagy
ne 16/09/18 o 15:30 Patince : Zlatná Füssy Halász AR2 Pavlík
ne 16/09/18 o 15:30 Moča : Bajč Keszegh Németh A Ferst Pupák
ne 16/09/18 o 15:30 Marcelová B : Búč Vörös M Krásna Szabó S Marsal
ne 16/09/18 o 15:30 Iža : Kameničná Tóth H Borka Habara Hronec
ne 16/09/18 o 15:30 Nová Stráž : Bát. Kosihy Lévai Erdös AR2 Bílek
               
  VII.   LIGA     V. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 16/09/18 o 10:30 Bodza-Holiare : Bodzianske Lúky Jakubáč Bohos AR2 DZ
ne 16/09/18 o 15:30 Sokolce : Tôň Horváth Balogh AR2 DZ
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
ne 16/09/18 o 10:30 Zlatná : Zem. Olča Szabó S Füssy    
so 15/09/18 o 16:00 Imeľ : Bát. Kosihy Horváth Balogh    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 15/09/18 o 10:00 Nesvady : Bát. Kosihy Horváth AR1    
so 15/09/18 o 10:00 Okoličná : Číčov Füssy Bohos    
so 15/09/18 o 10:00 Iža : Chotín Jakubáč AR1    
so 15/09/18 o 14:00 Actív : Búč Tóth H Borka    
so 15/09/18 o 14:00 Kameničná : KFC B Lovász Füssy  
so 15/09/18 o 14:00 Imeľ : Zlatná Balogh Horváth    
so 15/09/18 o 14:00 Sv. Peter : Pribeta Jakubáč AR1    
               
  Prípravka   U11     V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
st 12/09/18 o 17:00 Pribeta : Marcelová B Ferst      
pi 14/09/18 o 16:00 Dulovce : Bajč Lovász      
pi 14/09/18 o 16:30 Sv. Peter : Marcelová A Gula      
pi 14/09/18 o 17:00 Nesvady : Zlatná Horváth      
so 15/09/18 o 10:00 Moča : Chotín Keszegh      
Nehrá sa !!! Actív : KFC B Bohos Nehrá sa !!!    
so 15/09/18 o 10:00 Imeľ : Okoličná Balogh      
               

DELEGAČNÝ LIST č. 06 (06.09.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/09/18 o 16:00 Vrbová : Nová Stráž Füssy Jakubáč AR2 Kovačic
ne 09/09/18 o 16:00 Dulovce : Dedina Mládeže Mogyorósi J Tóth L AR2 Kraslan
ne 09/09/18 o 16:00 Bát. Kosihy : Číčov Tóth H Lovász AR2 Nagy
ne 09/09/18 o 16:00 Zem. Olča : Iža Keszegh Ferst AR2 Hronec
ne 09/09/18 o 16:00 Kameničná : Marcelová B Dorčiak Borka AR2 Križan
ne 09/09/18 o 16:00 Búč : Moča Jakubáč Habara AR2 Pupák
ne 09/09/18 o 16:00 Bajč : Patince Vörös M Mlinkovics AR2 Volf
ne 09/09/18 o 16:00 Zlatná : Šrobárová Bohos Erdös Balogh Marsal
               
  VII.   LIGA     IV. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 09/09/18 o 16:00 Sokolce : Bodzianske Lúky Halász Szabó S AR2 DZ
ne 09/09/18 o 16:00 Tôň : Bodza-Holiare Füssy Horváth AR2 Kasznár
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 08/09/18 o 16:00 Bát. Kosihy : Zlatná Borka Erdös    
ne 09/09/18 o 13:00 Zem. Olča : Imeľ Szabó S Halász    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
ne 09/09/18 o 10:00 Bát. Kosihy : Sv. Peter Lovász Ferst    
ne 09/09/18 o 10:00 Zlatná : Kameničná Bohos Füssy    
ne 09/09/18 o 10:00 KFC B : Chotín Tóth L AR1 HP Chotín
ne 09/09/18 o 10:00 Číčov : Actív Szabó S Halász    
so 08/09/18 o 14:00 Pribeta : Imeľ Lovász Gula  
so 08/09/18 o 14:00 Iža : Okoličná Borka Erdös    
st 12/09/18 o 16:00 Búč : Nesvady Lovász Gula    
               
  Prípravka   U11     IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 07/09/18 o 16:30 Marcelová A : Moča Lovász      
pi 07/09/18 o 16:00 Okoličná : Actív Füssy      
so 08/09/18 o 10:00 Bajč : Sv. Peter Jakubáč      
so 08/09/18 o 10:00 Chotín : Pribeta Tóth H      
so 08/09/18 o 10:00 Zlatná : Nová Stráž Bohos.      
ne 09/09/18 o 10:00 Marcelová B : Dulovce Gula      
so 08/09/18 o 12:00 KFC B : Nesvady Tóth H      
               

DELEGAČNÝ LIST č. 05 (30.08.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 02/09/18 o 16:00 Zlatná : Dulovce Mogyorósi J Mlinkovics AR2 Križan
ne 02/09/18 o 16:00 Šrobárová : Bajč Füssy Bohos AR2 Pupák
ne 02/09/18 o 16:00 Patince : Búč Tóth H Kisvince AR2 Nagy
ne 02/09/18 o 16:00 Moča : Kameničná Keszegh Ferst AR2 Bílek
ne 02/09/18 o 16:00 Marcelová B : Zem. Olča Lovász Németh A Habara Hronec
ne 02/09/18 o 16:00 Iža : Bát. Kosihy Bényi Horváth AR2 Kasznár
ne 02/09/18 o 16:00 Číčov : Vrbová Halász Szabó S. AR2 Marsal
ne 02/09/18 o 16:00 Nová Stráž : Dedina Mládeže Mogyorósi V Erdös AR2 Kovačic
               
  VII.   LIGA     III. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 02/09/18 o 16:00 Bodza-Holiare : Sokolce Dorčiak Borka AR2 Pavlík
ne 02/09/18 o 16:00 Tôň : B. Lúky Jakubáč Balogh AR2 DZ
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
ne 02/09/18 o 10:30 Imeľ : Zlatná Horváth Balogh    
ne 02/09/18 o 13:30 Zem. Olča : Bát. Kosihy Borka Dorčiak    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
ne 02/09/18 o 10:00 Nesvady : Číčov Jakubáč AR1    
so 01/09/18 o 10:00 Okoličná : KFC B Szabó S. Füssy    
so 01/09/18 o 10:30 Chotín : Zlatná Dorčiak Gula HP Marcelová
so 01/09/18 o 14:00 Búč : Bát. Kosihy Lovász Ferst    
so 01/09/18 o 11:30 Actív : Iža Halász AR1  
so 01/09/18 o 14:00 Kameničná : Pribeta Jakubáč Erdös    
so 01/09/18 o 14:00 Imeľ : Sv. Peter Horváth Balogh    
pi 31/08/18 o 17:00 Zlatná : Okoličná Füssy AR1    
               
  Prípravka   U11     III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 31/08/18 o 16:30 Pribeta : Marcelová A Lovász      
pi 31/08/18 o 17:00 Nesvady : Okoličná Horváth      
ne 02/09/18 o 10:00 Chotín : Marcelová B Gula   HP Marcelová
so 01/09/18 o 10:00 Moča : Bajč Keszegh      
so 01/09/18 o 10:00 Sv. Peter : Dulovce Jakubáč      
ut 04/09/18 o 17:00 Nová Stráž : KFC B Füssy      
so 01/09/18 o 10:00 Actív : Imeľ Halász      
               

DELEGAČNÝ LIST č. 04 (22.08.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/08/18 o 17:00 Vrbová : Iža Mogyorósi J Lovász Tóth L Nagy
so 25/08/18 o 17:00 Dedina Mládeže : Číčov Halász Szabó S. Balogh Kraslan
ne 26/08/18 o 17:00 Dulovce : Nová Stráž Dorčiak Mlinkovics AR2 Volf
ne 26/08/18 o 17:00 Bát. Kosihy : Marcelová B Füssy Lovász Szabó S. Marsal
ne 26/08/18 o 17:00 Zem. Olča : Moča Halász Lévai AR2 Pavlík
ne 26/08/18 o 17:00 Kameničná : Patince Jakubáč Habara AR2 Pupák
ne 26/08/18 o 17:00 Búč : Šrobárová Tóth H Németh A Borka Hronec
ne 26/08/18 o 17:00 Bajč : Zlatná Mogyorósi J Farkaš AR2 Bílek
               
  VII.   LIGA     II. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 26/08/18 o 17:00 Tôň : Sokolce Tóth L Erdös AR2 DZ
ne 26/08/18 o 17:00 B. Lúky : Bodza-Holiare Horvát Balogh AR2 DZ
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 25/08/18 o 10:00 Nesvady : KFC B Horváth Balogh    
so 25/08/18 o 10:00 Okoličná : Pribeta Füssy AR1    
so 25/08/18 o 10:30 Chotín : Sv. Peter Jakubáč AR1 HP Marcelová
ne 26/08/18 o 10:00 Číčov : Bát. Kosihy Füssy AR1    
st 19/09/18 o 16:30 Búč : Iža Lovász Gula    
so 25/08/18 o 11:00 Actív : Zlatná Szabó S. AR1 HP Zem.Olča
so 25/08/18 o 15:00 Kameničná : Imeľ Borka Erdös HP Čalovec
               
  Prípravka   U11     I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 24/08/18 o 16:30 Marcelová A : Marcelová B Lovász      
pi 24/08/18 o 17:00 Nesvady : Actív Horváth      
so 25/08/18 o 10:00 Chotín : Bajč Gula   HP Chotín
so 25/08/18 o 10:00 Moča : Sv. Peter Keszegh      
ut 28/08/18 o 17:00 Zlatná : Okoličná Halász      
so 25/08/18 o 10:00 Nová Stráž : Imeľ Tóth L      
st 05/09/18 o 17:00 Pribeta : Dulovce Lovász      
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
st 29/08/18 o 10:00 KFC B : Actív Dorčiak AR1 HP Komárno
st 29/08/18 o 15:00 Bát. Kosihy : Imeľ Lovász Gula    
!!! Nehrá sa !!! Sv. Peter : Kameničná Jakubáč AR1    
st 29/08/18 o 15:00 Pribeta : Chotín Keszegh AR1    
pi 31/08/18 o 17:00 Zlatná : Okoličná Horváth Balogh    
st 29/08/18 o 15:00 Iža : Nesvady Tóth H AR1    
st 29/08/18 o 15:00 Číčov : Búč Halász Füssy    
               
  Prípravka   U11     II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
st 29/08/18 o 09:30 Marcelová B : Sv. Peter Keszegh      
st 29/08/18 o 10:00 Dulovce : Moča Tóth H      
st 29/08/18 o 10:00 Bajč : Pribeta Jakubáč      
st 29/08/18 o 10:00 Imeľ : Nesvady Horváth      
st 29/08/18 o 10:00 Okoličná : Nová Stráž Füssy      
st 29/08/18 o 11:00 Marcelová A : Chotín Keszegh      
st 29/08/18 o 12:00 KFC B : Zlatná Lovász      
               

DELEGAČNÝ LIST č. 03 (15.08.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/08/18 o 10:00 Číčov : Nová Stráž Füssy Jakubáč Halász Nagy
ne 19/08/18 o 17:00 Bajč : Dulovce Keszegh Németh A AR2 Kasznár
ne 19/08/18 o 17:00 Zlatná : Búč Dorčiak Horváth AR2 Kovačic
ne 19/08/18 o 17:00 Šrobárová : Kameničná Mogyorósi J Erdös AR2 Bílek
ne 19/08/18 o 17:00 Patince : Zem. Olča Lovász Krásna AR2 Pavlík
ne 19/08/18 o 17:00 Moča : Bát. Kosihy Füssy Bohos AR2 Hronec
ne 19/08/18 o 17:00 Marcelová B : Vrbová Bórik Tóth L AR2 Marsal
ne 19/08/18 o 17:00 Iža : Dedina Mládeže Farkaš Mlinkovics AR2 Pupák
               
  VII.   LIGA     I. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 19/08/18 o 17:00 B. Lúky : Sokolce Halász Szabó S. AR2 DZ
ne 19/08/18 o 17:00 Bodza-Holiare : Tôň Borka Kisvince AR2 DZ
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/08/18 o 15:00 Bát. Kosihy : Kameničná Lovász Gula    
so 18/08/18 o 15:00 Imeľ : Chotín Jakubáč AR1    
so 18/08/18 o 15:00 Sv. Peter : Okoličná Tóth L AR1    
so 18/08/18 o 15:00 Pribeta : Actív Németh A AR1    
so 18/08/18 o 10:30 Zlatná : Nesvady Bohos AR1    
so 18/08/18 o 10:00 KFC B   Búč Tóth L Gula HP Chotín
so 18/08/18 o 15:00 Iža : Číčov Borka Erdös    
               

 

DELEGAČNÝ LIST č. 02 (08.08.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 12/08/18 o 17:00 Dulovce : Číčov Farkaš Halász Szabó S Marsal
ne 12/08/18 o 17:00 Nová Stráž : Iža Mogyorósi J Borka Erdös Kovačic
ne 12/08/18 o 17:00 Dedina Mládeže : Marcelová B Keszegh Németh A Mogyorósi V Pupák
so 11/08/18 o 17:00 Vrbová : Moča Halász Szabó S AR2 Kraslan
ne 12/08/18 o 17:00 Bát. Kosihy : Patince Dorčiak Krásna Lovász Pavlík
ne 12/08/18 o 17:00 Zem. Olča : Šrobárová Bényi Horváth AR2 Križan
ne 12/08/18 o 17:00 Zlatná : Kameničná Bohos Füssy AR2 Hronec
ne 12/08/18 o 17:00 Búč : Bajč Jakubáč Habara Bórik Nagy
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/08/18 o 15:00 Iža : Bát. Kosihy Lovász AR1    
ne 12/08/18 o 10:00 KFC B : Číčov Füssy Bohos    
so 11/08/18 o 17:00 Búč : Zlatná Keszegh Németh A    
so 11/08/18 o 15:00 Nesvady : Pribeta Horváth Jakubáč    
so 11/08/18 o 15:00 Actív : Sv. Peter Bohos AR1 HP Zem. Olča
so 11/08/18 o 15:00 Okoličná : Imeľ Füssy AR1    
so 11/08/18 o 10:30 Chotín : Kameničná Keszegh Gula HP Marcelová
               

 

DELEGAČNÝ LIST č. 01 (01.08.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 05/08/18 o 17:00 Búč : Dulovce Dorčiak Lovász AR2 Kovačic
ne 05/08/18 o 17:00 Bajč : Kameničná Mogyorósi J Vörös AR2 Pupák
ne 05/08/18 o 17:00 Zlatná : Zem. Olča Tóth H Tóth L Erdös Nagy
ne 05/08/18 o 17:00 Šrobárová : Bát. Kosihy Halász Szabó S Borka Pavlík
ne 05/08/18 o 17:00 Patince : Vrbová Németh Z Németh A AR2 Polgár
ne 05/08/18 o 17:00 Moča : Dedina Mládeže Bórik Habara AR2 Križan
ne 05/08/18 o 17:00 Marcelová B : Nová Stráž (v Radvani) Füssy Bohos AR2 Marsal
ne 05/08/18 o 17:00 Iža : Číčov Keszegh Horváth Balogh Hronec

 

TOPlist